O NÁS

CHALET NON-SENS byl postaven v roce 2023, ve vysokém standardu, tak aby splňoval ty nejvyšší kritéria na nezapomenutelný pobyt v Hochrindlu s ohromující výhledem na údolí rakouských Alp. Na stavbě se podílela společnost DD design, která se postarala o vyladění interiér do posledního detailu v souladu s přírodou a ohledem na příjemné užívání veškerých interiérových prvků. Nachází se na skvělém místě, kde se jednoduše dostanete na lyžařskou sjezdovku a v létě jsou zde krásné projížďky na elektro kolech či procházky.

V chaletu je k dispozici 5 ložnic pro 10 osob.

V horní patře jsou umístěny 3 ložnice pro celkově 7 osob, velká koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatné wc.

V přízemí nalezneme prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s velkým portálem, který umožnuje přístup na terasu a nádherný výhled do údolí rakouských Alp. Dále je zde jedna ložnice pro dvě osoby a koupelna se se sprchovým koutem.

V samotném suterénu nalezneme ložnici pro jednu osobu s kuchyní a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Je zde také umístěna prádelna s pračkou a sušičkou a prostorem pro uložení lyžařského vybavení. Nedílnou součástí suterénu je i wellness zóna se saunou, vířivkou, ochlazovacím vodopádem, sprchou, samostatným wc a odpočinkovou zónou.

V celém objektu je pro Váš maximální komfort vybaven vůněmi od Aria Pura, kosmetikou L’Ocittane a vodou Evian. Kuchyně jsou plně vybaveny, nalezne zde spotřebiče Miele, včetně kávovaru Nespressa a kapslemi. K dispozici je také krb se zásobou dřeva pro srubovou atmosféru, celý chalet je však vytápěn podlahovým topením. V chaletu najdete 5 smart televizí včetně aktivního připojení na Netflix a wifi v celém zázemí je samozřejmostí.