L'OCCITANE

Nechte se hýčkat vysoce kvalitními produkty

Spolupráce s L’Occitane vznikla z myšlenky poskytnout klientům ve všech oblastech jen to nejlepší a kvalitní kosmetika je to, co by každé luxusní ubytování nemělo postrádat. L’Occitane je francouzská kosmetika z Provance s tradicí od roku 1976, která vyrábí produkty pro krásu, péči o pletˇ a zdraví se záměrem sdílet zázraky přírody se světem. Věříme, že oživením síly všeho živého můžeme pomoci semenům znovu rozkvést a sladit lidi s přírodou.

AROMACHOLOGICKÁ KOLEKCE
SÍLA ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ NA TĚLO I MYSLI.

Esenciální oleje jsou jádrem nabídky produktů L’Occitane od roku 1976, kdy je zakladatel poprvé destiloval v Provence. Řada byla opět spuštěna v roce 2022, aby se stala nejúplnější ekologicky navrženou řadou.

Láhve jsou vyrobené z recyklovaného plastu a 98% biologickou rozložitelností.

PRODUKTY NABÍZENÉ V CHALET NON-SENS

SPRCHOVÝ GEL

Díky jedinečné kombinaci pěti 100% přírodních esenciálních olejů včetně sladkého pomeranče, borovice, rozmarýnu, máty a LItsea Cubeba tento sprchový gel jemně čistí pokožku a zanechává pocit energie a vitality.

TĚLOVÉ MLÉKO

Díky jedinečné kombinaci pěti 100% přírodních esenciálních olejů, včetně levandule, pelargonie, Ylang-Ylang, Cedru a Sladkého pomeranče, toto tělové mléko pomáhá hydratovat a vytvářet chvíle relaxace.

ŠAMPÓN

Tento šampon bez silikonů vlasy jemně čistí, opravuje suché vlasy a posiluje vlasové vlákno. Směs pěti 100% přírodních esenciálních olejů z Angeliky, Ylang-Ylang, Sladkého pomeranče, Levandule a Geranium v kombinaci s regeneračním komplexem dělá vlasy jemné a zářivé.

KONDICIONÉR

Tento kondicionér bez silikonů rozčesává a opravuje poškozené vlasy. Směs z pěti 100% přírodních esenciálních olejů z Angeliky, Ylang-Ylang, Sladkého pomeranče, Levandule a Geranium v kombinaci s opravným komplexem dodává vlasům lesk a zářivost.

MYCÍ GEL NA RUCE

Tento mycí prostředek na ruce, obohacený o organický extrakt z verbeny z Provence, jemně čistí a zanechává pokožku jemně provoněnou svěží citrusovou vůní.

LEVANDULOVÁ PĚNA DO KOUPELE

Nechte se okouzlit uvolňující a aromatickou vůní této koupele a přeneste se do modrých levandulových polí v oblasti Provence. Tato bohatá pěnivá koupel s podmanivou vůní levandule nechá vaši mysl uniknout do Provence, zatímco budete vdechovat její vůni a užívat si uklidňující chvil.

RELAXAČNÍ ESENCIÁLNÍ OLEJ VE SPREJI NA POLŠTÁŘE

Tento uvolňující esenciální olej ve spreji je účinný při vytváření uklidňujícího pocitu, který přispívá ke klidnému a uvolňujícímu nočnímu spánku. Směs esenciálních olejů z levandule, bergamotu, mandarinky, sladkého pomeranče a pelargónie, které jsou známé svými relaxačními vlastnostmi, lze rozprášit ve vaší ložnici a vytvořit uklidňující atmosféru, která podporuje pocit klidu a pohody.

SHEA BUTTER KRÉM NA RUCE

Vysoce koncentrovaný v bambuckém másle, 20% tohoto krému na ruce rychle proniká a pomáhá vyživovat, chránit a zjemňovat ruce. Krémová textura se rychle vstřebává a zanechává ruce jemné a pohodlné, bez jakéhokoli mastného filmu.

ALMOND KRÉM NA RUCE

Hedvábně jemný krém Almond Delicious Hand, obohacený o mandlové mléko a mandlový olej, pomáhá vyživovat a zjemňovat ruce a zároveň je zahaluje jemnou a lahodnou vůní čerstvých mandlí.