LUXURY WELLNESS

Užijte si absolutní soukromí s úchvatným výhledem

NON-SENS WELLNESSLuxusní wellness o rozloze 56m2 je vybavené vysoce kvalitní vířivkou a saunou, ochlazovacím vodopádem od Aquamarine Spa, sprchou a samostatným wc, umývacím koutkem a odpočinkovou zónou se dvěma lehátky, ručníky pro wellness zónu a župany dámskými i pánskými, luxusní kosmetikou značky L’Occitane a nádhernou osvěžující vůní do wellness od společnosti Aria Pura, která umocní celý zážitek z relaxace.

Vířívka s 56 masážními tryskami přizpůsobená k sezení a hydromasáži těla, teplota vody 36-40 °C. Vířivka je pernamentně vytápěná a čistěna, s kapacitou pro 3-4 osoby. Pobyt ve vířivce není nijak omezen avšak pro zdravé užívání by neměl překročit 30min.

Sauna s led osvětlením, vykládaná dřevem je k dispozici pro 4 osoby. V sauně jsou výhřevná kamna s horkými kameny, které se čas od času polévají vodou, aby vzniklá pára na chvíli zvýšila vlhkost vzduchu. Ta je v sauně relativně malá, několik desítek procent. Ohřátí těla nad normální tělesnou teplotu je příjemné a relaxující. V sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje stresovaný mozek. Prudké ohřátí a ochlazení těla se opakuje několikrát. Správně vyhřátá sauna by měl být na 80°C až 120°C.

Ochlazovací vodopád se používá po saunování pro rozehřáté tělo, které je nutné po sauně zchladit. Vodopád pro ochlazování jsou jedním z nejoblíbenějších způsobů ochlazení po sauně.